Voňavé prádlo

Neskutečně čistá vůně právě vypraného a pověšeného prádla třepetajícího se v jemném vánku a vystavujícího se paprskům slunce.

Pudrová, mošusová harmonie doplňovaná květovými tóny fialky a pomerančového květu spolu s osvěžující kapkou jasmínu a lilie. Základ vůně je tvořen vzácnými dřevy, jantarem a mošusem.

Citronová tráva a zázvor

Povzbuzující a smyslná vůně evokující klidnou krásu exotické zahrady dálného východu.

Vysoké tóny citrónové trávy, sicilských citronů a šťavnatých limetek se rozvíjejí do středních tónů kořeněného kořene zázvoru a strouhaného muškátového oříšku s nádechem osvěžujícího eukalyptu. Základ vůně je tvořen smyslným pačuli, bílými dřevy a krémovou vanilkou.

Prosecco

Úžasná vůně jiskřivého šumivého vína.

Lehká, šťavnatá vůně plná různých, svou pestrostí překvapujících, podtónů.

Lahodná vanilka

Madagaskarská vanilka míchaná s troškou muškátového oříšku rozeznívá vysoké tóny vůně. Srdce vůně je tvořeno opojnými květy vedoucími naše smysly k základním tónům drcených oříšků, dřeva a jemného, sametového mošusu.

 

Pařížská elegance

Bohatá opojná kytice květin, vysoké tóny damašské růže, hlohu a bergamotu se rozvíjejí do květinové vůně fialky, gerania a ylang ylang. Základní tóny zahrnují kombinace lišejníku, jantaru, santalového a cedrového dřeva.

Bílý mošus & Jantar

Velice výrazná vůně zahalí Váš interiér do opojného závoje

Bergamot, geranium a levandule otevírají tuto opojnou vůni, která se následně rozvine do středních tónů levandule, jasmínu, lilie a jantaru. Základ je tvořený santalem s náznakem vanilky, mošusu a pačuli.

 

Hedvábí z Orientu

Okouzlující, exotické, ovocné spodní tóny obalené svěží růží, které Vás přenesou k srdci vůně tvořené jantarem a  guajakovým dřevem, a dále obohacené sladkou lilií, jasmínem a temným aroma pačuli. Základ vůně v cedrovém a  santalovém dřevě je odlehčen sladkým vanilkovým mošusem.

Úžasná orientální vůně

 

 Čokoládové makronky

Hravá vůně kořeněných čokoládových makronek.

S lehkostí provoní celou místnost a navodí pocit pohody

Lahodná pomerančová čokoláda

Kolena podlamující směs rozpuštěné čokolády a šťavnatého pomeranče.

Ideální vůně pro odpočinkové večery.

Choco orange

 

Piškotový dezert s marcipánem a višněmi

Sladká vůně marcipánu s višněmi na nadýchaném piškotu. Osvěžená kořeněným citrusem.

 

Divoká levandule

Levandulová vůně, úžasná specifická vůně, zklidňující, uvolňující.... Evokující dechberoucí nekonečná pole vonícího pokladu.

Jedna z nejoblíbenějších vůní v naší nabídce.

Vůně italské kůže

Vychutnejte si jedinečnou vůni zpracované kůže kombinované s orientálními vůněmi.

Velice specifická výrazná vůně

Orchidej s vanilkou a kapkou magnolie

Svěží a zároveň podmanivá květinová vůně, s příměsí vanilky a kapkou magnolie

Bylinky z Toskánska

Vysoké tóny čerstvě natrhaných rajčatových listů, vůně sicilských citrónových hájů a pod sluncem zrajících pomerančů rozvinuté do svazku čerstvě rozdrceného oregana. Základem vůně je aromatické dřevo.

 

Levandule s kapkou vanilky

Levandulová vůně, obohacená o pár kapek vanilky tvoří úžasnou kompozici dvou nejoblíbenějších klasických vůní k vytvoření příjemné odpočinkové atmosféry.

 

Sladký pomeranč s chilli papričkou

Sladká a kořeněná směs pomerančů, mandarinek, bergamotu, černého rybízu a neroli se spodními tóny černého pepře, chilli a mošusu.

Zajímavá nevšední vůně.

Zimní ovoce

Třpytivé ovocné potěšení v podobě dokonalé směsi brusinek a bezinek posypané piniovými oříšky, sušenou pomerančovou kůrou, jablky a plody jalovce.

Jemná, ale zároveň plná vůně, která provoní Váš interiér zimní pohádkou.

 

Vůně v kolekci Soul Mate

Vůně v kolekci Eleni Glass Original