O nás

Pro koho vyrábíme a tvoříme?

Naše svíčky vyrábíme pro ty, kteří mají kolem sebe rádi zajímavé designové kousky.

Tvoříme a připravujeme nabídku pro ty, kdo mají rádi krásné doplňky, rádi si vyzdobí byt, dům či kancelář něčím jedinečným.

Naše začátky

Svíčky s dřevěným knotem, který praská jako oheň v krbu, nás před časem okouzlily.

Připravili jsme řadu svíček s přídavkem luxusních vůní různých druhů nejprve pro vlastní potěšení. A naše okolí bylo nadšeno z neobvyklého produktu, žasli nad úžasnými plnými vůněmi a byli překvapeni zvukem praskajícího knotu. Po prvních vyrobených kouscích pro vlastní potěšení se tím pádem jenom zaprášilo a my měli radost, že se svíčky líbí.

Později jsme se rozhodli podělit o tento oblíbený interiérový doplněk se všemi milovníky krásných vůní a svíček, a vytvořili jsme vlastní řadu luxusních designových svíček.

Sdílejte s námi vášeň pro luxusní vonné svíce v designových obalech ...

A dovolte nám rozvlnit Vaše smysly neodolatelnou vůní z naší nabídky ...

Co naše svíčky obsahují?

Svíčky připravujeme ze 100% přírodního vosku. Po řadách testování jsme vybrali produkt od anglického výrobce, který vykazuje nejlepší výsledky. Používáme sójový vosk s pár kapkami včelího vosku.

Do vosku přimícháváme kvalitní vonné oleje.  Vůně pro Vás vybíráme jak klasické oblíbené jako vanilka a levandule, ale hlavně vybíráme takové, které jsou velmi neobvyklé a překvapivé, a nejsou běžně v nabídce jiných výrobců. Jako například vůně italské kůže, vůně čokoládových makronek, Hedvábí z Orientu, Bylinky z Toskánska, Pařížská elegance a další exkluzivní vůně.

Do svíček vkládáme dřevěné knoty, které při hoření jemně praskají a jejich zvuk má neskutečně uklidňující efekt. Sami vyzkoušejte.

Jak dlouho svíčky hoří a voní?

Svíčka Vám vydrží dělat radost velmi dlouho, neboť sójový vosk hoří o min 50% déle než vosk parafínový, který je obsažen v drtivé většině běžně prodávaných svíček.

Vonné fragrance jsou míchány do celého objemu vosku, takže svíčka uvolňuje vůni v průběhu celého hoření. Nemusíte se obávat, že by se intenzita vůně snižovala se snižující se hladinou vosku.

Naše svíčky jsou navržené tak, aby v dokonalé souhře vosku, vonných olejů a kvalitního dřevěného knotu poskytovaly to nejdokonalejší dlouhotrvající potěšení.

 

Čím je naše nabídka svíček zajímavá?

Široký výběr sklenic, do kterých vám připravíme svíčku dle výběru vůně.  Vůni si můžete vybrat v přehledu dle popisu, kterým jsme se snažili vám vůně co nejlépe přiblížit. 

Můžete si vytvořit vlastní kombinaci sklenice a vůně, která Vám bude dokonale vyhovovat.

Kolekce svíček

Svíčky nabízíme ve dvou kolekcích (SOUL MATE a ELENI GLASS ORIGINAL) a ke každému produktu (sklenici) si můžete vybrat z kompletní nabídky vůní.

Kolekce ELENI GLASS ORIGINAL

představuje exkluzivní kolekci designových svíček, které jsou připravovány do ručně vyráběných originálních skleněných obalů.

Originální sklenice jsou vyráběny z hutního skla, nabízíme jednobarevné, či dekorované, v široké škále variant.

Po vyhoření svíčky je možné designové sklenice využít k dalším účelům, dekorativním či praktickým. Mohou v domácnosti či v kanceláři zůstat Vaším designovým šperkem.

Co pro Vás ještě máme?

Nabídkou svíček to nekončí, máme pro Vás připravené i další jedinečné produkty.

Vedle svíček vám nabízíme i vonné difuzéry, vonné vosky do aromalamp, parfémy a další krásné doplňky, které Vám pomohou dotvořit a doladit Váš interiér.