vzorky vůní si můžete do objednávky přidat zde  

Čistá bavlna

Lehká pudrová vůně bílého mošusu prolínající se s osvěžujícími tóny zralých pomerančů a svěžího eukalyptu. Srdce vůně je tvořeno listy jasmínu a jemnou vůní mimózy.

Pařížská elegance

Bohatá opojná kytice květin, vysoké tóny damašské růže, hlohu a bergamotu se rozvíjejí do květinové vůně fialky, gerania a ylang ylang. Základní tóny zahrnují kombinace lišejníku, jantaru, santalového a cedrového dřeva.

Citronová tráva a zázvor

Povzbuzující a smyslná vůně evokující klidnou krásu exotické zahrady dálného východu.

Vysoké tóny citrónové trávy, sicilských citronů a šťavnatých limetek se rozvíjejí do středních tónů kořeněného kořene zázvoru a strouhaného muškátového oříšku s nádechem osvěžujícího eukalyptu. Základ vůně je tvořen smyslným pačuli, bílými dřevy a krémovou vanilkou.

Kamenná sůl s voňavým dřevem

Okouzlující květinovomořské aroma s osvěžujícími tóny mořské trávy zasazené do ledových skalních jezírek, rozčeřených čerstvým mořským vánkem. Vůni lehce květinově doplňují vodní lilie a bramboříky. Základ vůně je tvořen třpytící se solí lehce pokrývající naplavené dřevo, spolu s mošusem, pačuli a jantarem.

Mořský vánek

Neskutečně svěží vůně kombinující mořské tóny, čerstvé citrusy, květinové vůně prvosenek, růže, jasmínu a konvalinek. Vše je zasazené do základu tvořeného vyplaveným a sluncem vysušeným dřevem…