vzorky vůní si můžete do objednávky přidat zde

Harmonizující bambus (novinka)

Ovocná, orientální vůně ve vysokých tónech tvořená mandarinkou, grepem a rebarborou, doplněná krémovým srdcem kokosu, liči a bambusu.... Mošusová báze obsahuje i vanilku a santalové dřevo

Jemná čistá vůně, která Vás obklopí a umožní Vám relaxovat....

Harmonizující bambus

Sametová pivoňka s agarovým dřevem (novinka)

Bohatá hřejivá vůně pivoněk s růží z Damašku, agarovým dřevem a hrstí pralinek...

Vysoké tóny vůně jsou tvořené růží a pivoňkou, srdce hřebíčkem, jantarem, ořechy, a vůně je zasazena do misky z agarového dřeva plného vanilkových pralinek...

Sametová pivoňka s agarovým dřevem

Piškotové nebe (novinka)

Nebeská vůně piškotových nadýchaných bochánků.... se spoustou šlehačky a božských jahůdek...

Piškotové nebe

Citronová tráva a zázvor

Povzbuzující a smyslná vůně evokující klidnou krásu exotické zahrady dálného východu.

Vysoké tóny citrónové trávy, sicilských citronů a šťavnatých limetek se rozvíjejí do středních tónů kořeněného kořene zázvoru a strouhaného muškátového oříšku s nádechem osvěžujícího eukalyptu. Základ vůně je tvořen smyslným pačuli, bílými dřevy a krémovou vanilkou.

Piškotový dezert s marcipánem a višněmi

Sladká vůně marcipánu s višněmi na nadýchaném piškotu. Osvěžená kořeněným citrusem.

Voňavé prádlo

Neskutečně čistá vůně právě vypraného a pověšeného prádla třepetajícího se v jemném vánku a vystavujícího se paprskům slunce.

Pudrová, mošusová harmonie doplňovaná květovými tóny fialky a pomerančového květu spolu s osvěžující kapkou jasmínu a lilie. Základ vůně je tvořen vzácnými dřevy, jantarem a mošusem.

Prosecco

Úžasná vůně jiskřivého šumivého vína.

Lehká, šťavnatá vůně plná různých, svou pestrostí překvapujících, podtónů.

Pařížská elegance

Bohatá opojná kytice květin, vysoké tóny damašské růže, hlohu a bergamotu se rozvíjejí do květinové vůně fialky, gerania a ylang ylang. Základní tóny zahrnují kombinace lišejníku, jantaru, santalového a cedrového dřeva.

Bílý mošus & Jantar

Velice výrazná vůně zahalí Váš interiér do opojného závoje

Bergamot, geranium a levandule otevírají tuto opojnou vůni, která se následně rozvine do středních tónů levandule, jasmínu, lilie a jantaru. Základ je tvořený santalem s náznakem vanilky, mošusu a pačuli.

Hedvábí z Orientu

Okouzlující, exotické, ovocné spodní tóny obalené svěží růží, které Vás přenesou k srdci vůně tvořené jantarem a  guajakovým dřevem, a dále obohacené sladkou lilií, jasmínem a temným aroma pačuli. Základ vůně v cedrovém a  santalovém dřevě je odlehčen sladkým vanilkovým mošusem.

Úžasná orientální vůně


Divoká levandule

Levandulová vůně, úžasná specifická vůně, zklidňující, uvolňující.... Evokující dechberoucí nekonečná pole vonícího pokladu.

Jedna z nejoblíbenějších vůní v naší nabídce.

Tropický ráj  (novinka)

Útěk do ráje.... Tato úchvatná vůně není ničím jiným...

Kombinace čerstvého bergamotu, svěžího pomeranče a bohatého jantaru, s teplými tóny exotického kokosu, vanilky a mandlí...  Sejdeme se v ráji......

Tropický ráj

Kamenná sůl s voňavým dřevem  (novinka)

Okouzlující květinovomořské aroma s osvěžujícími tóny mořské trávy zasazené do ledových skalních jezírek, rozčeřených čerstvým mořským vánkem. Vůni lehce květinově doplňují vodní lilie a bramboříky. Základ vůně je tvořen třpytící se solí lehce pokrývající naplavené dřevo, spolu s mošusem, pačuli a jantarem.

Mořský vánek  (novinka)

Neskutečně svěží vůně kombinující mořské tóny, čerstvé citrusy, květinové vůně prvosenek, růže, jasmínu a konvalinek. Vše je zasazené do základu tvořeného vyplaveným a sluncem vysušeným dřevem…